تبلیغات
قانون و مجازات - متهم ردیف دوم قتل ۶ شهروند اراکی به ایذه تبعید شد.
 
حکم متهمان پرونده قتل ۶ شهروند اراکی صادر شد. این فرد ۲۲دیماه به وسیله اسلحه کلاشینکف اعضای ۲خانواده را به قتل رساند و ۴نفر را به شدت مجروح کرد.

در جریان پیگیری پرونده قتل ۶ شهروند اراکی، که دو ماه پیش در این استان رخ داد متهمان به دادگاه بدوی فراخوانده و احکامشان صادر شد. متهمان ازامروز به مدت ۲۰ روز برای ارائه درخواست تجدیدنظر فرصت دارند.

در دادگاه بدوی حکم متهمان این پرونده به شرح زیر صادر شد:

“عباس صحرایی” ۲۷ ساله، متهم ردیف اول، که اقدام به قتل مستقیم ۶ شهروند اراک را در پرونده دارد، به ۶ بار قصاص در ملاءعام در منطقه کوی علی‌ابن ابیطالب(ع) اراک، ۸ سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

متهم ردیف دوم “رضا صحرایی” برادر وی، به جرم معاونت در قتل، ترغیب متهم ردیف اول به ارتکاب قتل و نگهداری سلاح گرم نیز به ۵۵ سال حبس و برای تکمیل مجازات به دو سال تبعید به شهرستان ایذه محکوم شد.

 

به گزارش عصر ایذه، اسفند مال سال ۹۳بود که پس از تبعید مرد اسید پاش به ایذه، دوباره بحث تبعیدگاه بودن ایذه در محافل و فضای مجازی شهرستان برای چند روز به مهم ترین مسئله تبدیل شد.

امروز نیز پس از گذشت دوسال از آن تاریخ خبری تیتر یک تمامی خبرگزاری شد که نام شهرستان ایذه بعنوان مقصد یکی از عاملین این فاجعه دردناک به چشم می خورد.

حال باید دید مسئولین ارشد شهرستان و نماینده وقت برای برداشتن ایذه از لیست تبعیدگاه های کشور اقدام خواهند کرد یا نه .تاریخ : یکشنبه 22 اسفند 1395 | 05:03 ب.ظ | نویسنده : مهتاب مرادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • حریم علم
  • كد موس

    
    قالب وبلاگ
    ***

    *****